19 квітня 2013 року відбулось засідання круглого столу "Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати"

На виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011 – 2015 роки, відповідно до річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, із метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу та самореалізації 19 квітня 2013 року на базі МОІППО відбулось засідання круглого столу «Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати». У засіданні круглого столу взяли участь методисти РМК (ММК), відповідальні за роботу з обдарованою молоддю.

 

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулась Завірюха Людмила Володимирівна, заступник директора МОІППО, яка підкреслила актуальність питання психолого-педагогічного супроводу навчально-дослідницької діяльності та винахіднитцва учнів.

Особливості організації пошуково-дослідницької діяльності школярів та ключові поняття семінару було висвітлено у виступі Сокуренко Олени Олксіївни, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Черновалова Наталя Львівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського муніципального колегіуму, ознайомила учасників круглого столу з організацією роботи Шкільної дитячої академії (1-4 кл.). Учні Миколаївського муніципального колегіуму  представили свої дослідницькі роботи.

Ритенко Олена Володимирівна, практичний психолог вищої категорії Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, висвітлила питання формування наукового світогляду учнів центру в процесі навчання в гуртках "Психологія для підлітків" та "Науковий гурток з психології".

Питання підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів до винахідницької та новаторської діяльності на підприємстві у процесі навчання у своїй доповіді окреслила Олійник Майя Василівна, практичний психолог Миколаївського професійного машинобудівного ліцею.

Після пленарної частини було проведено майстер-клас "Готовність учнів і педагогів до навчально-дослідницької та винахідницької діяльності. Майстер-клас проводила Білецька Валентина Вікторівна, молодший науковий співробітник Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України.

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.