Завершено обласний заочний конкурс «Від творчого вчителя – до обдарованого учня»

Висловлюємо слова подяки всім учасникам обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня».

Метою конкурсу є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їхнього передового досвіду щодо впровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованого, компетентнісного підходів до освіти учнівської молоді та підтримки обдарованості; підвищення ролі, статусу творчих педагогів у педагогічних колективах.

 У конкурсі взяли участь педагоги навчальних закладів м. Миколаєва, м. Первомайська, м. Южноукраїнська, Баштанського, Березнегуватського, Братського, Веселинівського, Вознесенського, Єланецького, Кривоозерського, Миколаївського, Новоодеського, Первомайського, Снігурівського районів. Особливо слід відзначити активність педагогів м. Первомайська (17 робіт) та м.Миколаєва (13 робіт).

Жодної роботи на обласний конкурсу не надійшло від м. Вознесенська, м. Очакова, Арбузинського, Березанського, Врадіївського, Доманівського, Жовтневого, Казанківського, Новобузького, Очаківського районів.

За поданими матеріалами журі визначило 29 переможців і  відзначило  31 лауреата конкурсу.

Найближчим часом відбудеться нагородження переможців та лауреатів конкурсу.

Переможці обласного заочного конкурсу

«Від творчого вчителя – до обдарованого учня»

1. Номінація «Авторські системи уроків»

І місце

Філенко Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

Голомб Марія Костянтинівна, учитель української мови та літератури Братської гімназії Братської районної державної адміністрації миколаївської області.

Борецька Тетяна Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

Кривов’язова Тетяна Олексіївна, учитель початкових класів Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області імені М.О.Дробітька.

Ясько Ірина Олександрівна, учитель математики Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Єфремова Ганна Володимирівна, учитель хімії та біології Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

 

2. Номінація «Корекційно-розвивальні програми

і проекти соціально-психологічної служби»

І місце

Заворотнюк Антоніна Володимирівна, практичний психолог Баштанської гімназії Баштанської районної ради Миколаївської області.

ІІ місце

Миник Інна Василівна, практичний психолог Миколаївського професійного ліцею сфери послуг Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації.

ІІІ місце

Акацатова Інна Іванівна, практичний психолог Веселинівської районної гуманітарної гімназії Веселинівської районної ради Миколаївської області.

 

3. Номінація «Навчально-виховні проекти навчального закладу

(виховні, проекти класних керівників/вихователів/кураторів, учнівського самоврядування)»

І місце

Трубай Олена Олександрівна, учитель української мови Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області.

ІІ місце

Водовозова Галина Вікторівна, вихователь дошкільного навчального закладу № 8 «Казка» Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

Швець Лариса Геннадіївна, музичний керівник дошкільного навчального закладу ясла-садку Центру розвитку дитини Первомайської міської ради Миколаївської області.

Майстренко Світлана Іванівна, учитель початкових класів Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

 

4. Номінація «Проектна діяльність навчального закладу

як засіб підвищення ефективності профільного навчання»

І місце

Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу, куратор проекту – Мечет Катерина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англ. мови

 

5. Номінація «Сценарії відкритих виховних заходів, тренінгів»

І місце

Коваль Антоніна Іванівна, учитель історії Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради Миколаївської області.

 ІІ місце

Чиркіна Олена Василівна, учитель географії, соціальний педагог Новоочаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області.

Фещенко Віта В’ячеславівна, учитель української мови та літератури Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Братської районної ради Миколаївської області імені М.О.Дробітька.

ІІІ місце

Павлюк Інна Василівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Веселинівської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Калініченко Альона Миколаївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Березнегуватської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Папіровник Віра Федорівна, учитель Романовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Первомайської районної ради Миколаївської області.

 

6. Номінація «Авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи

(гуртки, студії, факультативи, клуби за інтересами)»

І місце

Чигрин Наталя Олександрівна, керівник гуртка «Користувачі ПК» Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

ІІІ місце

Мокрицька Наталія Миколаївна, учитель фізики Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області.

Дорошко Тетяна Іванівна, учитель хімії і біології Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради Миколаївської області.

Кугляр Тетяна Іванівна, учитель хімії та біології Червонозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області.

 

 

7. Номінація «Школа батьківства

(батьківські лекторії, тематичні батьківські збори)»

ІІІ місце

Куковицька Аліна Ярославівна, учитель української мови та літератури Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

 

8. Номінація «Інноваційна педагогічна рада,

психолого-педагогічний консиліум»

І місце

Ромса Лілія Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Бурилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради Миколаївської області.

 

9. Номінація «Програми проектування розвитку обдарованого дошкільника»

 

І місце

Коваленко Лілія Володимирівна, музичний керівник ДНЗ №2 «Ромашка» Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

Степаненко Світлана Володимирівна, учитель-дефектолог ДНЗ ясла-садок комбінованого типу № 5 «Золота рибка» Первомайської міської ради Миколаївської області.

Терещун Наталія Тимофіївна, учитель-дефектолог ДНЗ ясла-садок комбінованого типу № 5 «Золота рибка» Первомайської міської ради Миколаївської області.

 

Лауреати обласного заочного конкурсу

«Від творчого вчителя – до обдарованого учня»

 Борецький Костянтин Петрович, учитель фізики Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Соколова Наталія Леонідівна, учитель історії Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Корж Тамара Олександрівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Шаргородська Наталія Іванівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Федоревська Наталя Григорівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Бондур Тетяна Анатоліївна, учитель російської мови та літератури Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області.

Гончарський Юрій Борисович, учитель англійської мови Первомайської гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області.

Тарасевич Олена Віталіївна, учитель початкових класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Ніколюк Людмила Миколаївна, учитель початкових класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Воробйова Наталія Олексіївна, учитель хімії Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Снігурівської міської ради Миколаївської області.

Вілкул Тетяна Миколаївна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Куліш Марина Вікторівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Вишневська Тетяна Прокопівна, учитель Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Попович Анна Михайлівна, учитель інформатики Кандибінської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Богданцева Ніна Петрівна, учитель біології Іллічівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області імені М.О.Дробітька.

Татарінцева Олена Валеріївна, учитель початкових класів Первомайського НВК ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум Первомайської міської ради Миколаївської області.

Базелюк Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів Первомайського НВК ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум Первомайської міської ради Миколаївської області.

Заболотна Ліна Федорівна, учитель початкових класів Первомайського НВК ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум Первомайської міської ради Миколаївської області.

Сподар Любов Леонідівна, учитель початкових класів Первомайського НВК ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум Первомайської міської ради Миколаївської області.

Шафарук Ірина Анатоліївна, учитель математики Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Пєшкова Олена Анатоліївна, педагог-організатор Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Гибець Світлана Василівна, учитель Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради Миколаївської області.

Рольян Тетяна Іванівна, учитель Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради Миколаївської області.

Герасимчук Наталія Юріївна, учитель української мови та літератури Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Первомайської міської ради Миколаївської області.

Бринза Тетяна Михайлівна, учитель історії та українознавства Кандибінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Гайчева Лариса Анатоліївна, учитель початкових класів Центральної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Труш Галина Антонівна, учитель математики Центральної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Снігурівської районної ради Миколаївської області.

 Устич Ірина Миколаївна, учитель англійської мови Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки Вознесенської районної ради Миколаївської області.

Мукомел Тетяна Григорівна, учитель української мови та літератури Щербанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Героя Соціалістичної Праці М.М.Рябошапки Вознесенської районної ради Миколаївської області.

Крюков Юрій Іванович, учитель фізичної культури Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16 ім. Героя радянського Союзу Я.М.Лобова Первомайської міської ради Миколаївської області.

Боброва Вікторія Міртахірівна, учитель географії Баратівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Снігурівської районної ради Миколаївської області.

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.