УВАГА!!! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ-ФЕСТИВАЛІ "ОБДАРОВАНІ ДІТИ УКРАЇНИ"

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України запрошує на V Всеукраїнську виставку-фестиваль «Обдаровані діти України», яку щорічно проводить до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України», Київського палацу дітей і юнацтва.

Виставка-фестиваль відбудеться 18 травня 2012 року в м.Києві за адресою: Київський палац дітей та юнацтва (м.Київ, вул. Івана Мазепи, 13.).

Підготовлені документи надаються в Оргкомітет не пізніше 16 квітня 2012 року за допомогою on-line форми на сайті Інституту обдарованої дитини за адресою: http://iod.gov.ua

З метою створення банку даних учасників виставки-фестивалю від Миколаївської області, просимо до 16.04.12 подати на кафедру психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО (каб. 7) інформацію за формою, що додається (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.