Стартував новий проект: відкрито обласну очно-дистанційну школу для обдарованої та здібної учнівської молоді

8 вересня 2012 року  відбулось урочисте відкриття обласної очно-дистанційної школи «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини». Організаторами та засновниками очно-дистанційної школи є Миколаївський регіональний центр Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України, управління освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Міський Палац творчості учнів гостинно зустрів учасників урочистостей – учнів очно-дистанційної школи, педагогів, педагогічну та батьківську громадськість. Прикрасою свята стала танцювальна композиція ансамблю класичного танцю «Дивертисмент», музичні вітання присутнім дарували «Народний художній колектив» ансамблю танцю «Юність Прибужжя» та вокальний ансамбль «Парус» Палацу творчості учнів.

 «Наша школа – перша в Україні очно-дистанційна школа, школа підготовки зірок. Це можливість для обдарованої та здібної дитини отримати мобільну безкоштовну допомогу від найкращих вчителів та вчених Миколаївської області та України. Це додаткова можливість навчатися дистанційно, на відстані пізнавати предмет від самих сильних джерел –учителів області», – підкреслила Старєва А.М., директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

До роботи в очно-дистанційній школі залучено 68 кращих педагогів та викладачі вищих навчальних закладів м. Миколаєва, Южноукраїнська, Первомайська, Баштанського, Новобузького, Доманівського, Березанського, Врадіївського та Вознесенського районів. Очно-дистанційна школа «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини» дасть змогу учням поглибити свої знання з математики, хімії, біології, української мови і літератури, історії, правознавства, російської мови і літератури, світової літератури, англійської мови, німецької мови, фізики, географії, економіки, інформатики та інформаційних технологій.

Ініціативу створення унікальної школи підтримали директори загальноосвітніх навчальних закладів. Саме вони надали базу для проведення очних сесій. На базі Миколаївського муніципального колегіуму працюватимуть юні хіміки, біологи та математики. Перша українська гімназія ім. М. Аркаса прийматиме учнів, які вивчатимуть українську мову і літературу. Юні шанувальники історії навчатимуться у Миколаївському ліцеї «Педагог». Учнями, які бажають вдосконалити свої знання з російської, німецької мов та світової літератури, опікуватиметься Миколаївська гімназія № 2, а з англійської – Миколаївська спеціалізована ЗОШ І – ІІІ ступенів № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу. Юні фізики навчатимуться на базі Миколаївського морського ліцею імені професора Александрова. Поглибити знання з економіки, географії та інформатики учні зможуть, навчаючись у Миколаївському економічному ліцеї № 2. Удосконалити свої знання із правознавства, учні очно-дистанційної школи матимуть змогу на базі Миколаївського юридичного ліцею.

Школа працюватиме за річним планом роботи, погодженим з обласним управлінням освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації. Заняття будуть проводитися в очній формі (під час навчально-тренувальних сесій) та у дистанційному Інтернет-режимі. Навчання за очною формою здійснюватиметься під час літніх, осінніх та весняних навчальних сесій за програмами з науково-теоретичної та практичної підготовки учнів. У міжсесійний період учні будуть працювати над індивідуальними завданнями. З цією метою заплановані консультації найкращих фахівців з базових дисциплін.

Відразу після урочистого відкриття розпочався навчальний процес – було проведено першу (настановчу) сесію очно-дистанційної школи для обдарованої та здібної учнівської молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини».

Тож, побажаємо нашим обдаруванням нових відкриттів і радості від пізнання світу, а педагогам – терпіння і натхнення!

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.