V Всеукраїнська науково-практична конференція

Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує до участі в V Всеукраїнській науково-практичній конференції "Формування компетентностей обдарованої особистості в системі освіти", яка відбудеться 26 листопада   за адресою: м. Київ, конференц-зала Президії Національної академії педагогічних наук України, вул. Артема, 52-А.

До участі у конференції запрошуються науковці, педагогічні працівники усіх ланок системи освіти, психологи, соціологи та зацікавлені фахівці.

Основні напрями роботи конференції:

- теоретико-методологічні основи обдарованості особистості в системі освіти;

- методики діагностики обдарованості, здібностей тощо;

- підготовка педагогічних працівників до роботи з обдарованими дітьми та молоддю у системі освіти;

- професійна й управлінська компетентність особистості, складові структури професійної компетентності фахівця;

- підготовка батьків до ефективної взаємодії і виховання обдарованих дітей;

- використання інформаційних технологій підтримки та супроводу системи освіти з обдарованими.

Вкладення:
Скачати цей файл (konferens_Kompetent__26.11.15.doc)konferens_Kompetent__26.11.15.doc[ ]81 Кб

Обдаровані дошкільники – від науки до практики

09-10 квітня 2015 року в м. Києві відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».
Організатором заходу виступив Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Інститутом психології НАПН України, Київським університетом імені Бориса Грінченка та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Метою конференції було визначення теоретичних і методичних засад виявлення та проектування розвитку обдарованості дітей дошкільного віку.
У ході пленарних виступів учасники зібрання відзначали актуальність та високу соціально-економічну значущість проблеми виявлення та розвитку дитячої обдарованості й креативності, необхідність підтримки обдарованих дошкільників з боку держави, суспільства, наукових і освітніх закладів.

Обговоривши ключові проблеми, учасники конференції прийняли резолюцію, основна спрямованість якої у подальшій розробці та поширенні спеціалізованих діагностичних методик раннього виявлення різних видів здібностей дітей дошкільного віку з наступним моніторингом динаміки досягнень обдарованих дітей; створення програм соціальної підтримки обдарованих дітей, які зростають в різних соціальних умовах, проживають як в міській, так і в сільській місцевостях.

Учасники конференції закликають розглядати проблему раннього виявлення здібностей та обдарованості у період дошкільного дитинства як пріоритетне державне завдання, спрямоване на розвиток інтелектуального, творчого потенціалу України, її соціально-економічного, наукового, культурного рівня.

Детальна інформація: http://www.iod.gov.ua/infusions/archive_events/archive_events.php?events_id=98

IV Міжнародна науково-практична конференція (м.Київ)

Запрошуємо Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції, що відбудеться 18–19 вересня 2014 р. в м. Києві, (на теріторії Культурно-оздоровчого центру «Пролісок» за адресою: смт. Козин, Обухівський район, Київська обл. (район «Конча-Заспа») вул. Солов'яненка, 369.

Вкладення:
Скачати цей файл (konferens_Kompetent_18-19.09.14.doc)konferens_Kompetent_18-19.09.14.doc[ ]94 Кб

Всеукраїнська науково-практична конференція (м.ТернопІль)

4 - 5 червня 2014 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  "Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості", яка відбудеться на базі Тернопільської Української гімназії ім. І Франка, за адресою: вул. Коперніка, 14, м. Тернопіль.

Захід присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка

Вкладення:
Скачати цей файл (Konferens_4-5.06.2014_Ternop.doc)Konferens_4-5.06.2014_Ternop.doc[ ]68 Кб

III Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників»

15 – 16 травня 2014 року в м. Києві відбудеться III Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників». Запрошуємо приєднатися до відеосемінару: http://www.iod.gov.ua/online.php
   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.