Інформація про заходи Інституту обдарованої дитини НАПН України у лютому 2013 р.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу "Використання мережних технологій у конструюванні креативного середовища підготовки обдарованих дітей до дослідницької діяльності", який відбудеться 7 лютого 2013 р. у приміщенні Київського міського Будинку учителя (м.Київ, вул. Володимирська, 57). Мета круглого столу: розроблення науково-методичного забезпечення педагогічноїпідтримки обдарованих дітей, схильних до дослідницької діяльності.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу "Обдарованість, духовність, мудрість: сфери перетинання понять", який відбудеться 14 лютого 2013 р. у приміщенні Київського Інституту обдарованої дитини (м.Київ, вул. Салютна, 11 А, ауд. 3). Мета круглого столу: з"ясування співвідношення понять "обдарованість", "духовність", "мудрість"; визначення ролі естетичного та етичного в формуванні обдарованості.

З метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що працюють у виховній системі психолого-педагогічного проектування соціального розвитку особистості учня відбудеться щорічний Всеукраїнський науково-практичний семінар "Психолого-педагогічне проектування особистісного та соціального розвитку учня" (18-22 лютого 2013 р.) в м. Яремче Івано-Франківської області.

Вкладення:
Скачати цей файл (KrygStil_07.02.2013.doc)KrygStil_07.02.2013.doc[ ]55 Кб
Скачати цей файл (KrygStil_14.02.2013.doc)KrygStil_14.02.2013.doc[ ]55 Кб
Скачати цей файл (Seminar_Yaremche_18.02.2013.doc)Seminar_Yaremche_18.02.2013.doc[ ]431 Кб

14 грудня 2012 року відбувся навчальний семінар для методистів РМК (ММК), відповідальних за роботу з обдарованою молоддю за темою «Формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми у системі діяльності районних методичних кабінетів»

Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 14 грудня 2012 року на базі МОІППО відбувся навчальний семінар «Формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми в системі діяльності районних методичних кабінетів».

Мета роботи семінару: визначення концептуальних засад формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми в системі діяльності районних методичних кабінетів, розробка програми РМК (ММК) із підготовки вчителів до роботи з обдарованими учнями.

Детальніше...

Курси підвищення кваліфікації за інноваційною програмою "Виховання і розвиток обдарованої дитини раннього та дошкільного віку"

Шановні колеги! Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України разом з Інститутом перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова запрошують вас пройти навчання на курсах підвищення кваліфікації за інноваційної програмою "Виховання і розвиток обдарованої  дитини раннього та дошкільного віку".

По закінченню навчання видається Сертифікат Інституту обдарованої дитини НАПН України та Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Детальна інформація у вкладеному файлі.

Консультації за телефоном +38044-483-68-60. 

Вкладення:
Скачати цей файл (IP_kursi_doshkilniki.doc)IP_kursi_doshkilniki.doc[ ]83 Кб

14 грудня 2012 року відбудеться навчальний семінар для методистів РМК (ММК), відповідальних за роботу з обдарованою молоддю за темою «Формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми у системі діяльності районних методичних кабінетів»

14 грудня 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться навчальний семйнар для методистів РМК (ММК), відповідальних за роботу з обдарованою молоддю за темою «Формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми у системі діяльності районних методичних кабінетів».

 Для участі в заході запрошуємо методистів РМК (ММК), відповідальних за роботу з обдарованою молоддю (одна особа від району (міста).

Початок роботи о 10.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

21 листопада 2012 р. відбувся обласний семінар «Обдарована дитина: зрозуміти, розкрити, підтримати»

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма семінару 21.11.12.doc)Програма семінару 21.11.12.doc[ ]247 Кб
   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.