На Миколаївщині вітали творчих учителів

У рамках року дитячої творчості, визначеного Президентом України, та за підтримки департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації на Миколаївщині вперше проведено обласний заочний конкурс «Від творчого вчителя – до обдарованого учня».

Учасники Конкурсу представили найбільш яскраві зразки власних творчих розробок, у яких простежується творчість педагога. Упродовж осені 2013 року члени журі визначали переможців у таких номінаціях: «Авторські системи уроків», «Корекційно-розвивальні програми і проекти соціально-психологічної служби», «Навчально-виховні проекти навчального закладу», «Проектна діяльність навчального закладу як засіб підвищення ефективності профільного навчання», «Сценарії відкритих виховних заходів, тренінгів», «Авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи», «Школа батьківства», «Інноваційна педагогічна рада, психолого-педагогічний консиліум», «Програми проектування розвитку обдарованого дошкільника». За поданими матеріалами журі визначило 29 переможців і відзначило 31 лауреата конкурсу.

19 грудня 2013 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся урочистий захід із нагоди підведення підсумків конкурсу, де педагогів привітали вихованці фольклорного колективу «Барвінок» Палацу творчості учнів м. Миколаєва (керівник колективу – Квітка І. С.) та гуртка образотворчого мистецтва «Натхнення» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва (керівник гуртка – Коляда Т. П.).

Детальніше...

План роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України на 2014 рік

..

Вкладення:
Скачати цей файл (План на 2014 рік.doc)План на 2014 рік.doc[ ]44 Кб

19 квітня 2013 року на базі МОІППО відбудеться засідання круглого столу «Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати»

На виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011 – 2015 роки, відповідно до річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, із метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу та самореалізації 19 квітня 2013 року на базі МОІППО відбудеться засідання круглого столу «Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати». До участі в засіданні круглого столу запрошуються методисти РМК (ММК), відповідальні за роботу з обдарованою молоддю (1особа від району (міста). Реєстрація учасників о 9.30. Початок роботи о 10.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Вкладення:
Скачати цей файл (Лист.doc)Лист.doc[ ]195 Кб
Скачати цей файл (Наказ.doc)Наказ.doc[ ]39 Кб
Скачати цей файл (Програма.doc)Програма.doc[ ]2719 Кб

На базі МОІППО 28 лютого 2013 року відбувся семінар «Профілактика емоційного вигорання обдарованої дитини в процесі самореалізації»

На виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011 –2015 роки, з метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді, річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 лютого2013 рокуна базі МОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар «Профілактика емоційного вигорання обдарованої дитини в процесі самореалізації».

Детальніше...

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.